Nurol Çözümleri
N-Finance N-light N-Green N-More N-Space N-Connect N-Power
Mask
N-Space

N-Space

Doğada yaşadığınız ferahlık ve özgürlük hissini her an yaşamanızı sağlayacak iç ve dış mekanlar tasarlıyoruz.
N-Space ile hayatınızı ferahlatacak bütüncül tasarım çözümleri geliştiriyoruz.

Doğada yaşadığınız ferahlığın özgürlüğünü evinizde de her zaman yaşamanız için N-Space çözümüyle bütüncül tasarım çözümleri ürettik.  

Öncelikle metrekare yaklaşımını reddettik, metreküp bakış açısını benimsedik. 2,7 metre yerine 4 metreye varan tavan yükseklikleri uyguladık. Tabandan tavana büyük ve açılabilir camlarla manzaranızı artırdık. Kayıp alanı minimuma indirecek kat planlarıyla alanınıza alan kattık. Alışveriş alanlarını açık havada kurguladık. Zamanda yeni boşluklar açmak amacıyla ulaşım için en pratik çözümleri geliştirdik.

Ferah yaşamanızı sağlayan bir Nurol çözümü N-Space ile hayat N’ Güzel.

N-Space Çözümleri

• 4 m tavan yüksekliği 
• Kayıp alanı minimuma indirecek kat planları
• Teraslar
• Açıkhava AVM
• Günlük ihtiyaçlara kolay erişim

BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Nurol GYO ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine, kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla Nurol GYO tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesine, bu çerçevede kişisel verilerimin Nurol GYO’nun doğrudan veya dolaylı ortakları ve iştirakleri ile paylaşılmasına, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı okuduğumu ve anladığımı kabul ederek izin veriyorum.