Nurol Çözümleri
N-Finance N-light N-Green N-More N-Space N-Connect N-Power
Mask
N-Light

N-Light

Doğada hissettiğiniz mutluluğu ve enerjiyi yaşam alanlarınızda da hissedebilmeniz için...
N-Light çözümümüzle doğal gün ışığından maksimum yararlanacak yapılar tasarlıyoruz!

Doğada hissettiğiniz mutluluğu ve enerjiyi yaşam alanlarınızda da hissedebilmeniz için ışıktan maksimum yararlanacak yapılar tasarlıyoruz.

Bu yüzden Avrupa ışık standartlarını yapılarımızda uyguladık. Yapılarımızı Avrupa ışık testlerinden geçirerek kontrollerimizi yaptık.

Yaşam alanlarını gün ışığını alacak şekilde yapı içerisinde yerleştirdik. Yüksek tavanlar ve büyük pencerelerle evinize hep ışık dolmasını sağladık.

Ruhunuz ve bedeniniz aydınlanırken hem enerjiden tasarruf etmenizi hem de aydınlatma ve ısıtmada seçeneklerinizin zenginleşmesini istedik.

Daha değerli konutlar ve daha iyi yaşayacağınız anlarla dolu bir hayat için... Gün ışığıyla yaşamanızı sağlayan bir Nurol çözümü, N-Light ile hayat N’Güzel.

N-Light Çözümleri

• Işık testi
• Yer üstü çözümler
• Gün ışığı alan mağazalar
• Yüksek ve açılabilir pencelereler
• Güneydoğu ve Güneybatı yönünde konumlandırma
• 4 m tavan yüksekliği

BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Nurol GYO ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine, kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla Nurol GYO tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesine, bu çerçevede kişisel verilerimin Nurol GYO’nun doğrudan veya dolaylı ortakları ve iştirakleri ile paylaşılmasına, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı okuduğumu ve anladığımı kabul ederek izin veriyorum.