Nurol Çözümleri
N-Finance N-light N-Green N-More N-Space N-Connect N-Power
Mask
N-Connect

N-Connect

N-Connect ile bize miras kalan komşuluk değerini modern araçlarla güçlendiriyoruz. Biliyoruz ki çevremizdekilerle vakit geçirdikçe hayatımız güzelleşiyor.

Çevremizdekilerle iyi vakit geçirdikçe hayatımız iyileşiyor. Kültürel etkileşim çeşitlendikçe dostlarımız arasına yenileri katılıyor, kendimizi daha iyi hissediyoruz.  N-Connect çözümümüzle bize miras kalan komşuluk değerini çağa uygun yeniliklerle canlandırıyoruz. 

Güçlü sosyal topluluklar yaratmak için;
Tüm hobilerinizi komşularınızla gerçekleştirebileceğiniz alanlar tasarladık. 
Planladığımız etkinliklerle yeni paylaşım fırsatları sunduk. Yaşayan bir projede kendinizi çok büyük ve renkli bir ailenin parçası olarak hissetmenizi istedik. 

Komşularınızla sosyalleşmenizi sağlayan Nurol keşfi N-Connect ile hayat N’Güzel.

N-Connect Çözümleri

• Hobi Buluşmaları
• Sosyal yardımlaşma
• Eğitim
• Etkinlikler

BİLGİ FORMU
X

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.
Yeniden Deneyin

BİLGİ TALEP FORMU

Bilgilendirme yazısı’nı okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Nurol GYO ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine, kişisel verilerimin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amacıyla Nurol GYO tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin beğenilerime, kullanım alışkanlıklarıma ve ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmesi için işlenmesine, bu çerçevede kişisel verilerimin Nurol GYO’nun doğrudan veya dolaylı ortakları ve iştirakleri ile paylaşılmasına, Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nı okuduğumu ve anladığımı kabul ederek izin veriyorum.